Fırıldak Fahri PDF

Tunisiamobilitycongress.com Fırıldak Fahri Image
AÇIKLAMA

Fırıldak Fahri harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Ali Yürük. tunisiamobilitycongress.com'ye kaydolun ve Ali Yürük'den Fırıldak Fahri kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.

"Hangi türde yazarsa yazsın gerçek bir yazar, her olaya tepeden ve tarafsız gözle bakan kişidir. Yazarın çeşitli aksaklıkları göstermesindeki gaye, bahsedilen kurum veya kişileri kötülemek değil, o eksikliklerin düzeltilmesine yardımcı olabilmektir." Bu temel görüşü benimseyen usta yazar Ali YÜRÜK; "yakın arkadaşları ile hısım akrabalarının yaşadığı ve başından sonuna kadar bizzat şahit olduğu bazı olayları tamamen aslına sadık kalarak, abartmadan, süslemeden, uzatmadan, kimseyi kötülememeye, aşağılamamaya gayret ederek, okuyanların gereken dersi daha kolay almasını sağlamak gayesiyle olduğu gibi" yazdı.Yazarın amacı; "hayatın başında olan ve zamanla böyle bir olayla karşılaşan kişilerin, aynı hatalara düşmesine ve çeşitli zararlara uğramasına engel olabilmektir."Hem "hayatın içinden" hem de "siyasetin içinden" yaşanmış olayları anlatan Ali YÜRÜK, "FIRILDAK FAHRİ"de şu önemli soruların cevaplarını da arıyor: CHP Niye Oy Alamıyor? Türkiye'yi Sağcılar mı Yönetti? Tehcir Hareketini Kim Yaptı? Türkiye'nin En Büyük Derdi Nedir? Said-i Nursî'nin Asıl Suçu Nedir?İnce Kapak: Sayfa Sayısı: 144Baskı Yılı: 2012e-Kitap: Sayfa Sayısı: 109Baskı Yılı: 2012Dili: TürkçeYayınevi: Sarkaç Yayınları 

Ali Yürük - Fırıldak Fahri kitabını uygun fiyat, hızlı ve ücretsiz kargo hizmeti ile Nezih'ten hemen satın alın! Fırıldak Fahri Açıklaması ve Özellikleri. Format:Kitap. Cilt Durumu:Ciltsiz.

BILGI

YAZAR: Ali Yürük

DOSYA ADI: Fırıldak Fahri.pdf

ISBN: 9786054556144

YAYIN TARIHI: 2012

DOSYA BOYUTU: 8,81 MB

İNDIR
ÇEVRIMIÇI OKU

Fırıldak Fahri Ali Yürük

Hem "hayatın içinden" hem de "siyasetin içinden" yaşanmış olayları anlatan Ali Yürük, "Fırıldak Fahri"de şu önemli soruların cevaplarını da arıyor: CHP Niye Oy Alamıyor?

EN ÇOK OKUNAN KITAPLAR

Ali Yürük - Fırıldak Fahri | Sözcü Kitabevi

Hemen AL. tekniksa (79954). Fırıldak Fahri Sarkaç Yayınları. Ali Yürük - İnce Kapak. 11,76 TL. Hemen AL. elimdeki-dunya (3714). Fırıldak Fahri. 9,40 TL. Sıfır Ürün.

İLGILI KITAPLAR