Üç Kanlı Mandalina PDF

Tunisiamobilitycongress.com Üç Kanlı Mandalina Image
AÇIKLAMA

Üç Kanlı Mandalina harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Ali Kaya. tunisiamobilitycongress.com'ye kaydolun ve Ali Kaya'den Üç Kanlı Mandalina kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.

İlk öykü kitabım olan YANSI'nın tanıtımında, şunları yazmıştım; "Yaşam ve zaman, bir ulu nehir. Dingin görünür. Ama aklın alamayacağı kadar büyük bir debi ile ve de delicesine akar. Sadece insan, bu ulu nehre aynı anda hem içinden hem kenarından bakabilir ve bunun farkında olabilir. İnsan bu nehirde fiziksel anlamda bir atom parçacığı kadar önemsizdir. Bu nehirle birlikte akar gider, "olsa da bir, olmasa da" misali… Ama tanıklığı on bin yıl sonra bile geçerli. Yani dışarıdan bakarak kayıt da yapar. Yani insan, yaşarken aynı anda zamanın tanıklığını da yapar. İnsanın bu alanda ürettiği masal, efsane, söylence, heykel, fotoğraf... Aklınıza ne gelirse bu tanıklığı yansıtır." Üç Kanlı Mandalina da yaşamdan kesitleri anlatıyor.Tanık olduğum yansımaları anlatmaya çalışıyor. Dilerim beğenirsiniz.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 80Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Karina Yayınevi 

7.41 TL. İnsanın bu alanda ürettiği masal, efsane, söylence, heykel, fotoğraf... Aklınıza ne gelirse bu tanıklığı yansıtır.". Üç Kanlı Mandalina da yaşamdan kesitleri anlatıyor.

BILGI

YAZAR: Ali Kaya

DOSYA ADI: Üç Kanlı Mandalina.pdf

ISBN: 9786059352468

YAYIN TARIHI: 2016

DOSYA BOYUTU: 7,74 MB

İNDIR
ÇEVRIMIÇI OKU

Karina Yayınevi | Üç Kanlı Mandalina | Ali Kaya

75 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO! 0850 255 05 22 [email protected]

EN ÇOK OKUNAN KITAPLAR

Üç Kanlı Mandalina - BKM Kitap

9.26 TL. İnsanın bu alanda ürettiği masal, efsane, söylence, heykel, fotoğraf... Aklınıza ne gelirse bu tanıklığı yansıtır.". Üç Kanlı Mandalina da yaşamdan kesitleri anlatıyor.

İLGILI KITAPLAR