Kaptanın Teknesi PDF

Tunisiamobilitycongress.com Kaptanın Teknesi Image
AÇIKLAMA

Bir Kaptanın Teknesi kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Kaptanın Teknesi kitabını web sitemizde tunisiamobilitycongress.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Sezgin Kaymaz tarafından yazılmıştır.

"Gelirken, ne kadar gerçeküstü varsa, hepsini beraberinde getirdi 'O'...'O'...Vakitle birlikte, vakitlice gelen...Hayatımı allak bullak eden, sonra da ortalığı bana toplatan...Bir kapı aralandı üç gün önce ve 'O' girdi hayatıma...Güneş kadar yakıcıydı, buz gibi don...Deprem kadar yıkıcıydı, tufan gibi bir son...'O'ydu hepsi de...Ruhumun tufanı, tufanımın Nuh'uydu...Kim, benim sandığım 'ben' olmadığımı öğretebilirdi bana?...Vakti, bir kılıç gibi kuşanan kim olabilirdi?...Kimdi, hiç tanımadığım halde, hep beklediğim?...Sarı gözlü, kara giysili, o yakışıklı kimdi?...'O'ydu elbette!"Üniversiteli öğrenci hayatının sebepsiz bir neşeyle anlamsızlık buhranları arasında gidip gelen olağanlığı içinde bir "kafa kızlar" muhabbeti... Ve bu olağanlığın tepesine düşen olağanüstü bir aşk hikayesi - üç günlük bir şey... Sezgin Kaymaz'dan, şenşatır anlatılmış bir gündüz düşü daha...Sayfa Sayısı: 331Baskı Yılı: 2002Dili: TürkçeYayınevi: İletişim Yayıncılık 

Sezgin Kaymaz adlı yazara ait Kaptanın Teknesi kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %25 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz.

BILGI

YAZAR: Sezgin Kaymaz

DOSYA ADI: Kaptanın Teknesi.pdf

ISBN: 9789754707137

YAYIN TARIHI: 2008

DOSYA BOYUTU: 2,57 MB

İNDIR
ÇEVRIMIÇI OKU

Kaptanın Teknesi En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor.

Kaptanın Teknesi en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Hemen Kaptanın Teknesi satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın!

EN ÇOK OKUNAN KITAPLAR

Kaptanın Teknesi - Sezgin Kaymaz - Her Şeyden Konuşmalı

Sezgin Kaymaz. "Gelirken, ne kadar gerçeküstü varsa, hepsini beraberinde getirdi 'O'...'O'...Vakitle birlikte, vakitlice gelen...Hayatımı allak bullak eden...

İLGILI KITAPLAR